2019'un Puro Festival Tarihleri Belli Oldu

Her sene olduğu gibi 2019'da da puro festivalleri, puro sevdalılarını mavi dumanın altında bir araya getirmeye hazırlanıyor. Birçok yeniliğin ve puronun da paylaşıldığı festivallere, katılımlar her sene artarak devam ediyor. 

Küba'nın dışında, Dominik Cumhuriyeti ve Nikaragua'nın da festivalleri son yıllarda oldukça ilgi çekici olmuştu. Fakat maalesef bu sene, Nikaragua'daki politik olaylar sebebi ile, bu ülkedeki festival açıklanmayan bir tarihe ertelenmiş durumda. Nikaragua'nın purolarının da, Dominik Cumhuriyeti'ninkilerden geride kalmasına sebep olan bu iç politik olaylar maalesef, yine ülkeyi avcunun içine almış durumda. 

Bu da bize şu an için sadece iki festival bırakmış oluyor - Festival Habano ve Procigar.

Festival Habano'nun tarihi, geçen senelere göre biraz geriye çekilere 18-22 Şubat olarak belirlenmiş. Henüz tam program yayınlanmamış olsa da, geçen senelere benzer bir program bekleniyor.

 

Dominik Cumhuriyeti'ndeki Procigar'un tarihi de yine Şubat sonu 17-22 arası. Detaylara, Procigar'ın kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon