BIG ALPINE SMOKE BAD RAGAZ, İSVİÇRE

 

Sonunda, geçen sene ilk defa hakkında haber yazdığım, Club Mareva'nın liderliğinde çeşitli ülkelerde eleme turları sonrası, Split'de finali yapılan Cigar Smoking World Championship'in ön eleme turlarından birine katıldım. Her puro dostunun bence kesinlikle tecrübe etmesi gereken bir organizasyon. Zaten bir kere tecrübe ettikten sonra, yaşadığı atmosfer ve edindiği duman dostlukları sebebiyle mutlaka bir dahaki seferi iple çekecektir, aynı benim şu anda olduğum gibi.

 

Bir bütünlük çerçevesinde, cuma gününden pazar günü akşamına kadar, yarışma dahil, çok güzel ve birbirini tamamlayan aktivitelerle eğlenceli bir haftasonu geçiriyorsunuz. Böyle güzel vakit geçirirken de yeni insanlarla tanışmak, yeni ürünlerle tanışmak ve havadisler duymak da, işin bir nevi bonusu oluyor. 

 

O yüzden ben de, bu tecrübeyi iki farklı bölümde toparlamak istedim. İlk bölümde haftasonu yaşadıklarım hakkında bilgi verirken, ikinci bölümde de yeni bilgi edindiğim ve tanıştığım ürünlere yer vereceğim. 

 

Umarım aldığım zevki, okurken sizler de alabilirsiniz... buyurun size Big Alpine Smoke...

Bölüm 1

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube