Seyahat etmek için yeni bir sebep daha...

Ekim 2017

Davidoff'un ürün gamına, hem puro olarak, hem de aksesuar olarak fazla diyecek birşey yok. Son olarak Davidoff humidor çeşitlerine bir yenisini ekledi. Seyahat humidoru olarak karşımıza çıkan bu yeni ürün, alışılagelmiş seyahat humidorlarından, bana göre, oldukça farklı. Hem dokusu, hem yapısı itibari ile daha çok bir çantayı andırıyor. 

Marcello Bottino tarafından İtalya'da üretilen humidorun üç çeşidi mevcut. Kullanılan malzeme ve renklerine göre humidor, Explorer, Outdoor ve Business olarak modellere ayrılıyor. Yumuşak bir dokuya sahip olan ve kapağı güçlü mıknatıslar ile kapanan humidor, farklı yüzük kalınlıklarına sahip 8 adet puro taşıyabiliyor. Davidoff, mıknatısların gücü ve kapağın sıkı kapanması ile puroların hiçbirşekilde nem kaybı yaşamayacağını taahhüt ediyor. 30x31x4cm ebatlarında olan bu aksesuar, hafif olması ile öne plana çıkıyor. Humidor aynı zamanda hem kesici, hem de çakmak taşıyabilmek adına iki adet cep bulunduruyor.

Gerçekten farklı duran bu humidoru görürseniz, incelemeden geçmeyin derim. 

Keyifli tüttürmeler...

Business
Outdoor
Explorer

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon