top of page

Cigar Bodrum

11.07.2022

Yaz geldi, hatta, Temmuz'un bile ortasına geldik. Herkes İstanbul ve diğer büyük şehirleri terk ederek, kıyı bölgelerine doğru kaymaya başladı, bu günler itibari ile hatta çoğunluk çoktan yerini almıştır. Yaz aylarında puro tüttürmenin de keyfi her zaman benim için de başkadır.

Bodrum da hem yerli, hem yabancı turistlerin yaz aylarında, tatillerini geçirmek, denize ve güneşe doymak için seçtikleri en popüler tatil rotalarının her zaman başında gelmiştir. Her ne kadar, çok doldu da dense, eski tadı kalmadı, iyice şehirleşti de dense, yine de hepimizin ilk aklına gelen yerlerden biri. 

Cigar Bodrum

Şimdi biz puro sevdalıları için, Bodrum dendiğinde, sahillerinin, balıkçılarının ötesinde, yaz, kış aklımızda çağrışım yapacak yeni bir mekan ve keyif adresi daha var; sıkı bir puro sevdalısı ve aynı zamanda KS Cigar Accessories'in yaratıcısı olan M. Kemal Saatçioğlu'nun yine aksesuarları gibi el emeğiö göz nuru olarak yeni açtığı Cigar Bodrum. 

Kemal Bey aynı zamanda sertifikalı bir Cigar Sommelier
KS Cigar Accessories
Çeşitli Aksesuarlar

Cigar Bodrum'da Kemal Bey'in kendi markası KS Accessories ürünlerinin dışında, farklı markda humidor ve Boveda gibi aksesuarları da bulmak mümkün. Ama sadece aksesuar değil, Kemal Bey bandrollü ve resmi ithal edilen, Kosta Rika'da butik sarım yapan Tabacos de Costarica'nın Cuban Parejo ve Eleanor purolarından satıyor. Dahası yakın zamanda, geçtiğimiz haftalarda gümrükten çekilen Nub ve Oliva purolarına da buradan erişebileceksiniz.

Yukarıda da belirttiğim gibi, hem yaz, hem kış açık olacağı planlanan mekanda, puro tüttürüp, kokteyl yudumlamanın yanında, Kemal Bey sayesinde puronun gerçek eşlikçisi keyifli sohbet hiç eksik olmayacak.

 

Kemal Bey'in Cigar Bodrum'u Bitez’de Savra Bodrum Otel içinde. Mandalina bahçeleri ortasında, yemyeşil bir ortamda, gündüzleri cırcır böcekleri, akşamları akşam bülbülleri eşliğinde otelin zengin çeşitleriyle havuz başı barı, bahçenin geniş ve konforlu sedirleri, oturma gurupları ve otelin her türlü imkanları Cigar Bodrum’u ziyaret edip, burada keyifli bir puro sohbeti etrafında buluşmak isteyenleri bekliyor.

Demişler ya, gönül ne kahve ister, ne kahvehane, gönül sohbet ister, kahve bahane. Siz de Bodrum'daysanız ve Kemal Bey ile puro tüttürüp, puronun derinliklerine inmek isterseniz Cigar Bodrum'a uğramadan dönmeyin derim.

Keyifli tüttürmeler...

WhatsApp Image 2022-07-06 at 5.51.44 PM.jpeg
WhatsApp Image 2022-07-06 at 5.03.20 PM (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-07-06 at 5.51.43 PM (1).jpeg
bottom of page