top of page

Les Fines Lames'den Bileklik Punch Keser

08.09.2021

Fransız Les Fines Lames markasını çoğumuz piyasaya sunduğu, biri büyük, diğeri küçük, iki boy puro bıçağından tanıyoruz. Şimdi de sahneye hem pratik, hem şık yeni bir aksesuar ile çıkıyor.

Bıçak ile başladığı yola, yine aynı kulvardan devam ediyor ve bir punch keser piyasaya sürüyor. Peki bu kadar punch keserin olduğu piyasada nasıl bir fark yaratıyor?

Özellikle giyim ve aksesuar mağazalarının erkek reyonlarında da sıkça görmeye alışık olduğumuz, bazen boncuklu, bazen deri bileklikler, son yıllarda oldukça popüler hale gelmeye başlamıştı. Hem spor giyim tarzında, hem de takım elbise ile bile kullanılan bu aksesuarlar türlü türlü çeşidi mevcut.

LFL Logo.jpg

Les Fines Lames de bilekliklerin popülerliğini fırsat bilerek, içine bir punch keser yerleştirmiş ve farkı bu şekilde yakalamış. 24 Eylül'de piyasaya çıkacak olan bilekliklerin fiyatı Avrupa'da EUR 42.- olacak. Piyasaya çıktıktan sonra Les Fines Flames bıçaklarını Türkiye'ye ithal eden Tobacconist tahminimce yakın zamanda bu bileklikleri de getirecektir. 

Benim gibi bileklik yada sık olarak punch kullanmayan biri için çok cazip olmasa da, tahminim sıkı bir alıcı kitlesine sahip olacaktır. Tarz, renk ve biçim olarak alternatifleri düşününce, özellikle şıklığını bileklik ile tamamlayan hem kadın, hem erkek puro sevdalılarına  birebir gelecek.

Keyifli tüttürmeler...

Tek Bracelet.png
Bracelets.png
Kolda.png
bottom of page