Yılbaşı Hediye Listesi

02.10.2019

Ekim ayına girdik, 2019'un bitmesine fazla birşey kalmadı. Ben de tekrardan puro sevdalılarına, hem bilindik, hem de alışılmışın dışında, biraz daha ilginç ne gibi hediyeler alabilirsiniz diye bir araştırdım. Malum, bazılarını yurtdışından internetten sipariş vermeniz gerekebilir, dolayısıyla seçiminizi ne kadar erken yaparsanız o kadar iyi. 

1. Adorini Puro Çantası

Puro çantaları son zamanlarda çok moda oldu. Farklı, farklı markalar, yine farklı özelliklerde puroları ve aksesuarları bir arada tutmak adına çantalar çıkardılar. Adorini de bu furyaya katıldı. Türkiye'de de rahat bulunabilmesi açısından güzel bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Ürünü ithalatçısı www.tobacconist.com.tr sitesinden edinebilirsiniz.

2. Herend Kül Tablası

Porselen deyince, Herend'in yeri herkes için ayrıdır. Puro için kül tablası seçenekleri oldukça fazla olan Herend'de her dekor ve zevke göre bir küllük bulmak mümkün. Ürünlere www.herendporselen.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

3. Puro Çikolata

Altınlı çikolata Careri olarak eski makalelerimden birinde bahsettiğim, el yapımı, puro şeklindeki purolar yeni yıla tatlı bir giriş sağlayacaktır. Paketlemesi ve sunumu biraz değişen, güzelleşen ve purolarımız gibi, özenle yapılan bu el yapımı çikolatalar, hem altın puro bandı, hem paketlemesi ile gerçekten ince zevklere hitap edecektir. Detaylar için www.careri.com.tr

4. Etergraph Kalemler

İlk gördüğümde, tam anlayamadığım ama şekil itibari ile de bir o kadar dikkatimi çeken bir ürün bu, gerçek anlamı ile tükenmeyen bir kalem. Özel metal ucu ile kurşun kalemle yazar gibi yazabildiğiniz ama görsel olarak masanızda sanki sönmeyen bir puro gibi sergileyebildiğiniz bir kalem. Hem tubos versiyonu, hem de kendine özel standı olan modelleri mevcut. Ürüne, www.luksbazaar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

5. Victorinox Puro Çakısı

Özellikle dış mekan aktiviteleri ile ilgilenler için birebir olan Victorinox çakıların, bu puro makaslı ve punchlı modelleri ile artık kamp yaparken, balık tutarken ya da golf oynarken, puro kesmek için ekstra bir aksesuar taşımanıza gerek kalmayacak. Ürün detayları için www.hobix.com.tr

6. el Casco Puro Keseri

Hemen, hemen hepimizde bir cep keseri mevcut. Lakin, masa keseri, taşınamaması sebebiyle, çok sıklıkla gördüğüm bir aksesuar değil. Fakat hem göz zevki, hem de kullanım rahatlığı sebebiyle bence olması avantaj bir aksesuar. Ürüne www.luksbazaar.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

7. Puro Bardağı

Listenin tek yabancısı bu bardak. Maalesef, henüz Türkiye'de tedarik edeni bulamadım ama internetten sipariş vermek mümkün. Daha evvelki makalelerimde detaylarını da paylaşmıştım. Bardak, aynı anda puro tüttürmek ve içkinizi elinizde tutmak için oldukça faydalı. Sipariş için www.corkcicle.com

8. XIKAR Kül Tablası

Biri eğer arabaları ve puroları gördüğü zaman aynı derecede elleri tittiriyorsa, belki de bu, o kişi için en güzel hediyelerden biri olabilir. Kısa bir süre önce piyasaya çıkan ve Türkiye'de de satışı www.tobacconist.com.tr üzerinden yapılan araba jantı görünümlü Xikar puro kül tablası çok güzel bir yılbaşı hediyesi olur.

9. Cigar Sense Üyeliği

Cigar Sense, oluşturduğunuz puro tercih profiliniz ve sizin yaptığınız ve profilinize eklediğiniz tadımlar üzerinden, size kullandığı algoritma üzerinden, puro tercihlerini yaparak, sevdiğiniz yeni puroları tatmanızı sağlayan bir platform. Platformun yaratıcılarından Franca Comparetto bir koku ve tadım uzmanı. Eminim bu siteden hediye edeceğiniz bir üyelik, kendinizi yada arkadaşınızı fazlasıyla sevindirecektir. www.cigarsense.com

Kutu ve Tekli.png

Umarım liste biraz olsun hediye bulmak konusunda yardımcı olmuştur. Hepinize şimdiden, keyifli bir yıl sonu, sağlıklı, mutlu ve bol puro keyfi olan bir de yeni yıl dilerim. 

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon