Xikar'dan Yeni Taktik

21.02.2019

Başta çakmak ve keserleri ile tanıdığımız ve sevdiğimiz Xikar, şimdi yeni 3 alevli bir pürmüz çakmak piyasaya sundu. Sağ ve soldaki alevler 8 derece eğim ile ortadaki aleve yatarak, sivri bir uç oluşturuyor.

Özellikle dayanıklı ve ince yapılı gövdesi ortaya çıkarılan çakmağın arka kısmında üç vida ile sökülüp, takılabilen ve çakmağın kemere yada herhangi bir yere asılarak, taşımasını kolaylaştıran bir adet de tokası bulunuyor. 

Xikar bu çakmakta da, gaz ayar vanasını, diğer birkaç çakmğında yaptığı gibi büyükçe tutmuş ki, bu da ayar aşamasında fazladan kolaylık sağlıyor. Çakmak, ağırlıklı koyu renklerden oluşan 4 adet farklı modele sahip. 

Yakın zamanda, Xikar'ın Türkiye distribütörü Tobacconist'de satışa sunulmasını umuyoruz.

tactical-triple.jpg
553bk2.jpg
553bkgm.jpg
553tnbk.jpg

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon