Burnuma değişik kokular geliyor...

Evet, doğru. Yakında hepimizin burnuna değişik ama hoş kokular geliyor olacak. Her ne kadar, bizim için puronun kokusu zaten fazlasıyla hoş olsa da, bu değişik kokular, puro kokusundan pek hazetmeyenler için de hoş bir sürpriz olabilir. Zira, Xikar bu zamana kadar çıkarttığı aksesuarlardan çok farklı olacak, yeni bir aksesular ile karşımızda; kokulu mumlar.

Aslında Xikar, bu mumları da ilk etapta puro tüttürenler için yaratmış. İddiası, tüttürürken yakılan her kokulu mumun, tüttürme deneyimini, kokuyla verdiği rahatlama hissi ile bir üst seviyeye çıkartacak olması. Ben bunu oldukça iddialı bulduğumu söylemek zorundayım. Neticede, puro tüttürürkenki her suni aroma yada koku, puromuzdan alacağımız tada ve haza etkisi olacak diye biliyoruz. Tahminim, şu anda üç farklı türde olan mumların kokularının, puronun aromalarını ön plana çıkartacak şekilde seçilmiş olması.

Fresh Shave'in, ferah ve temiz bir his yarattığını, Black Tie'ın maun ve tik ağacı kokularını barındırdığını ve Spanish Cedar'ın da, deri, misk ve ahşap kokularını öne çıkardığından bahsediliyor. 

Ürünün, Xikar gibi bir marka tarafından piyasaya sürülmüş olması, ürünü denemeye değer kılıyor. Zaten, denemeden artısı veya eksisi üzerinde fazla yorum yapmak çok zor. Bence bu noktada, kişisel tercihler de oldukça büyük rol oynayacaktır. Siz ne dersiniz?

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon