Hızlı ve Purolu

Tabii ki, eskiden de vardı ama, arabalarda modifiyenin bu kadar yayılmasında, Hızlı ve Öfkeli filmlerinin etkisi tartışılmaz. Yüksek devirli modifiye motorlar, seksi kızlar, neonlar, seramik diskler, NOS ve tabii ki jantlar. Birbirinden parlak, birbirinden farklı renkte ve dizayndaki jantlar. Ben de eski lisanslı bir yarışçı olarak, ilk arabamı aldığımda, ilk modifiyemi, standart jantlarımı, 4 adet Momo jant ile değiştirerek yapmıştım.

Şimdi tabii, buralara nereden geldik, neden geldik. Konu aslında hem jantlarla, hem puroyla alakalı. Geçtiğimiz ay, aksesuarlarını severek kullandığımız Xikar, tam da, hem hızı, hem puroyu sevenleri mutlu edecek bir kül tablası piyasaya sürdü. Dışarıdan küçük bir model arabanın ışıl, ışıl parlayan jantı gibi görünen ama aslında bir kül tablası olan şık bir aksesuar.  25cm civarında olan bu devasa kül tablasını, aynı anda 6 puro tüttürücüsü kullanabiliyor. Purolar, jant kollarına konularak dinlendirilebilirken, bijonların olması gereken yerdeki büyük delikten ise küllerden kurtulmak mümkün. Xikar bu kül tablasını doğal olarak her türlü hava koşuluna ve tabii ki sıcağa karşı dayanıklı yapmış.

Hem araba, hem de puro sevdalıları için biçilmiş kaftan bir aksesuar.

 

Keyifli tüttürmeler…

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon