Tropik Ada Keyfi - Tommy Bahama Cigar Club Aksesuarları

Herkesin hayalidir, tropik bir adada, sıcacık bir havada, bir elde kokteyl, bir elde puro, sabahtan akşama keyif çatmak. Yada bunu yapamıyorsak, bize bu hayalleri kurduracak bir ortam yaratmak. Daha evvelki makalelerimden birinde yine yazdığım, Tommy Bahama puro aksesuarları, bu hayali fiilen gerçekleştirmese de, benzer bir ortam kurmakta üzerine düşen görevi, yeni çıkarttığı Cigar Club Puro Aksesuar Serisi ile yerine getiriyor. Marka, hem yanınızda taşımak için, hem de sıcak yaz günlerinde, dış mekanınıza ferah bir ada havası katmak adına, bünyesine farklı ve yeni aksesuarlar katmış.

Benim favorilerim arasında, cebimde taşıyacaklarımdan ziyade, dış mekan için kullanabileceğim kül tablaları, masa çakmakları gibi aksesuarlar var. Zira, cep aksesuarı olarak sahip olabileceğiniz birbirinden farklı markalar mevcut, lakin bu tarz orijinal renk ve grafiğe sahip mekan aksesuarları her daim önünüze çıkmıyor. 

Aksesuarlarda, özellikle kullanılan beyaz, sarı ve altın tonları, hangi aksesuar olursa olsun, mekana bir ferahlık katıyor. Ağırlıklı koyu renklerin hakim olduğu puro aksesuarlarında, açık renkler biraz olsun insanın içini açıyor. 

Aksesuarlar hakkında daha fazla bilgiye Tommy Bahama'nın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon