Screwpop Aksesuarları

Puro aksesuarları, gün geçtikçe farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Evde kullanılan lüks, ağır örneklerinin tersine, ilginç markalar oldukça pratik, dış mekana uygun ve taşıması kolay puro aksesuarları piyasaya sürmeye başladılar. Screwpop da bu markalardan biri. Asıl ürün gamı pratik ve kolay taşınabilir el aletleri olan markanın yöneticileri arasında puro tüttüren birileri olacak ki, bize yönelik yine pratik keser, punch ve kül tablası aksesuarlarını da ürün gamına eklemişler.

Kül tablasının tabii farklı bir görevi yok, lakin, hem keser, hem de punch, ufak olmalarına rağmen oldukça işlevsel aksesuarlar.

Keser, Chopo, aynı zamanda hem anahtarlık, hem de kapak açacağı olarak rahatça kullanılabiliyor. Chopo, bu markanın geliştirdiği ikinci keser. İlki biraz daha ufak ve kullanımı biraz zahmetli olduğu için, yeni modelin hem anahtarlık kısmını genişletmişler, hem de eklem yerlerine pul eklemişler, ki kesim hareketi daha rahat ve sıkıntısız yapılabilsin diye. Bıçakları ve gövdesi 420 J2 paslanmaz çelikten.

Punch'a gelirsek, onun da yine kendine has özellikleri var. Normal bir punch olmanın yanında, Chopo gibi kapak açabiliyor ve rahatlıkla anahtarlık gibi kullanılabiliyor.

Kül tablasının dediğim gibi farklı bir becerisi yok. Mesela bir anda humidora dönüşmüyor. Fakat pratik yapısı külün kendiliğinden yuvarlanarak haznenin içine düşmesini sağlıyor. Öte yandan haznede bulunan çıkıntıyı kullanarak, sönen puronuzu tekrar yakmadan evvel, ucundaki küllerden kurtulabiliyorsunuz. 

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon