Romeo y Julieta 8 Maravillas

21.11.2019

Ve sonunda Habanos da Çin takviminin yeni yılına ve onun sembolüne özel bir puro çıkartmaya karar verdi. Romeo y Julieta 8 Maravillas adını verdiği ve 155mm x 55 ebatlarında piyasaya sunduğu puroların ayak kısmında üzerinde fare resmi olan bir yüzük daha var.

Kutusu, diğer markalarda olduğu gibi, Çin'e özel, kısmet ve mutluluğu simgeleyen kırmızı ve serveti simgeleyen altın sarısı renklerinde. Ayrıca her kutuda, Çin'de şanslı rakam kabul edilen 8 puro bulunuyor. Puro dünya çapında satışa sunulacak, dolayısıyla almak için Çin'e gitmenize gerek yok. 

Keyifli tüttürmeler...

RyJ Maravillas
RyJ Maravillas.png

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon