Rocky Patel Dünya Puro Tüttürme Şampiyonası Puroları

12.02.2020

2019 yazında Split'de finali gerçekleştirilen Dünya Puro Tüttürme Şampiyonası'nda, yarışma purosu ikinci kez vitolası değişmeden, markasını değişerek 2020 ve sonrası için Rocky Patel tarafından tedarik edileceği malumunuz açıklanmıştı. 

Şimdi, yeni eleme turlarının başladığı günlerde, puro 3 farklı vitola olarak piyasaya da sunuldu. Yarışma vitolası olan Mareva 5 1/8" x 42, Robusto 5 x 50 ve Toro 6 x 52. Mareva 10'lu kutularda, diğerleri ise 20'li kutularda puro tutkunları ile buluşacak. Yarışma purosunun piyasadan satın alınabilmesi, ikinci kere, yarışma dışı alıştırma yapmak için iddialı yarışmacılara antrenman fırsatı verecek.

Purolar Meksika sargı, Nikaragua bağ ve Honduran ve Nikaragua dolgu yapraklara sahip olacak.

Bakalım Rocky Patel değişikliği ile, Montecristo No.4'den Macanudo markasına geçildiğindeki gibi rekorlar gelecek mi?

Keyifli tüttürmeler... 

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon