top of page

9. Puro Sabor Başlıyor!

11.03.2021

2020 yılı maalesef pandemi nedeniyle diğer festivaller ve fuarlar gibi puro festivalleri için de çok can sıkıcı bir sene oldu, hatta olmaya da devam ediyor. 

 

Pandemiye kadar sadece belli bir kesimin kullandığı online platformlar, toplantı aplikasyonları, bir anda her yaş grubundan herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Bu hem herkesi biraz daha yakınlaştırdı ama bir yandan da uzaklaştırdı. Biz olumlu tafafından bakarsak, yüzyüze gelemeyeceğimiz çoğu insanla, ki buna puro sektörünün öncüleri ve marka sahipleri de dahil, yüzyüze gelip, onları canlı izleyip, soru sorma fırsatı yakaladık, yakalamaya da devam ediyoruz. 

Festivallerin bu sene de iptal edildiği bir ortamda, Puro Sabor, Light'em Up Lounge işbirliği ile ve teknolojinin de nimetlerini kullanarak, 9. kere kapılarını puro sevdalılarına 15.Mart'da online olarak açmaya hazırlanıyor. Light'em Up, Mart 2020 yılından beri Reinhard Pohorec'in, sektörün önde gelenleri ile röportajlar gerçekleştirdi canlı yayın platformu. Geçen seneden beri büyük bir başarı sağlayan Reinhard eminim Puro Sabor yayınlarıyla da çok başarılı olacak.

Festival süresince tadımlar, panel tartışmaları ve türlü organizasyonlar gerçekleştirilecek ve katılım ücretsiz olacak. Puro Sabor'a kaydınızı https://www.lightemupworld.com/purosabor2021 adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Evet belki bu sene gitmeyi düşünenler hayal kırıklığına uğradı ama emin olun gidemeyecek olup, online olarak katılarak mutlu olacakların sayısı çok daha fazla olacaktır. Kaçırılmayacak bir fırsat.

Keyifli tüttürmeler....

Puro-Sabor-Logo.jpeg
bottom of page