9. Puro Sabor Başlıyor!

11.03.2021

2020 yılı maalesef pandemi nedeniyle diğer festivaller ve fuarlar gibi puro festivalleri için de çok can sıkıcı bir sene oldu, hatta olmaya da devam ediyor. 

 

Pandemiye kadar sadece belli bir kesimin kullandığı online platformlar, toplantı aplikasyonları, bir anda her yaş grubundan herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Bu hem herkesi biraz daha yakınlaştırdı ama bir yandan da uzaklaştırdı. Biz olumlu tafafından bakarsak, yüzyüze gelemeyeceğimiz çoğu insanla, ki buna puro sektörünün öncüleri ve marka sahipleri de dahil, yüzyüze gelip, onları canlı izleyip, soru sorma fırsatı yakaladık, yakalamaya da devam ediyoruz. 

Festivallerin bu sene de iptal edildiği bir ortamda, Puro Sabor, Light'em Up Lounge işbirliği ile ve teknolojinin de nimetlerini kullanarak, 9. kere kapılarını puro sevdalılarına 15.Mart'da online olarak açmaya hazırlanıyor. Light'em Up, Mart 2020 yılından beri Reinhard Pohorec'in, sektörün önde gelenleri ile röportajlar gerçekleştirdi canlı yayın platformu. Geçen seneden beri büyük bir başarı sağlayan Reinhard eminim Puro Sabor yayınlarıyla da çok başarılı olacak.

Festival süresince tadımlar, panel tartışmaları ve türlü organizasyonlar gerçekleştirilecek ve katılım ücretsiz olacak. Puro Sabor'a kaydınızı https://www.lightemupworld.com/purosabor2021 adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Evet belki bu sene gitmeyi düşünenler hayal kırıklığına uğradı ama emin olun gidemeyecek olup, online olarak katılarak mutlu olacakların sayısı çok daha fazla olacaktır. Kaçırılmayacak bir fırsat.

Keyifli tüttürmeler....

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube