Procigar Puro Festivali 2016

 

Dominik Cumhuriyeti'de gerçekleştirilen Procigar Puro Festivali, yine bu sene puro düşkünlerini bütün ihtişamı ile 21-26 Şubat tarihleri arasında ağırladı.

 

Sırasıyla Punta Cana (21-23 Şubat) ve Santiago de los Caballeros(23-26 Şubat) ' da gerçekleşen festivalde program geçen senelere nazaran oldukça çeşitli ve dolu hazırlanmış. Gün içinde farklı seçenekleri değerlendirebileceğiniz fabrika yada tarla turları, Davidoff, La Flor Dominicana, La Aurora gibi birbirinden güzel purolarını tüttürdüğümüz markaları daha yakında tanıma fırsatı verdi.

 

Bunun yanında diğer puro sevdalıları ile at binme, plaj sefası, poker turnuvası gibi farklı mekan ve aktivitelerde geçirilen vakit de katılımcıların yanlarına kar kalıyor.

 

Festivalin detayları programına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Yine bu sene uzaktan seyrettik ama inşallah ileriki yıllarda katılım imkanı yakalayabiliriz. 

 

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon