Oliva ve Nub Puroları Türkiye'de

03.02.2020

Geçtiğimiz haftalarda, özellikle Xikar, Boveda, Adorini gibi markaların Türkiye distribütörü olan Fumar firması, bayii toplantısında, Oliva ve Nub purolarını tanıttı. Tanıtılan ve tadılan puroların arasında Nub Sungrown 460, Nub Cameroon 460 ve Nub Connecticut 460 puroları da vardı. Bu puroların ortak noktası ise, önümüzdeki aylarda Fumar tarafından resmi olarak piyasaya sunulacak olmaları. Fumar Nub'ın yanında Oliva Serie O ve Serie G gibi başarılı iki puroyu da piyasaya sunuyor olacak. 

Nub'ın Türkiye'de oldukça sadık bir tüttürücü kitlesi var. Bu sebeple başarılı olacağına oldukça eminim. Oliva'nın da kalitesi ve aromatik yapısı eminim bilenlerin yanında, bilmeyenleri de kendine çekecektir. 

Keyifli tüttürmeler... 

IMG-20200203-WA0003.jpg
IMG-20200203-WA0006.jpg

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon