Limitada 2015'ler piyasaya çıkıyor...

 

Puro meraklılarının her sene bekledikleri sınırlı sayıda üretilen Limitada 2015 serileri yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başladı. H.Upmann Magnum 56 Edicion Limitada 2015 serisinden sonra şimdi de piyasaya Ramon Allones Club Allones Edicion Limitada 2015 çıkıyor. 

 

 5 3/10 (135mm) x 47 ebatlarında olan Club Allones EL 2015, 10'lu kutularda, yaklaşık USD 160 civarına satışa sunuluyor. Oldukça koyu sargı yaprağı ile dikkat çeken bu puro, tatlı ve fındık ağırlıklı aromatik bir yapısı olduğu belirtiliyor.

 

Temmuz ayında piyasaya sürülen H.Upmann Magnum 56 EL 2015 ise hatırlarsak  5 9/10 x 56 ebatlarında 25'li kutularda yaklaşık USD650'dan satışa sunulmuştu. Magnum serisinin klasik kavruk tadına sahip olan bu seri, Habanoslar arasında, Cohiba'nın 58 yüzük kalınlığındaki EL 2014 serisinden sonra ikinci en kalın purosu.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube