top of page

Puroya Gönül Verenlerin Aplikasyonu

08.09.2021

Reinhard Pohorec adı bir kısmınıza yeni gelmeyebilir. Kendisi özellikle pandemi döneminde sanal ortamda yarattığı Light'em Up Lounge'a davet ettiği puro üreticilerinden, puro someliyelerine, blog yazarlarından, dergi editörlerine kadar insanlarla, puro dünyasını mesafe tanımadan bir araya getiren kişi. Özellikle herkesin evlerine kapandığı ve purosunu yalnız tüttürmek zorunda kaldığı zorlu günlerde, gönülleri ve zihinleri rahatlatan bir buluş oldu.

Reinhard şimdi bu sefer, bir nebze fiziki olarak da buluşulmaya başlanabilemesi ve hareket kabiliyetimizin artması sonrasında, kullanabileceğimiz bir aplikasyon ile karşımıza çıkıyor, Light'em Up GO.

Aplikasyon, puro severleri bir araya getirmenin yanında, seyahat ederken, nereden puro alınır, nerede puro tüttürülür sorularına da deva oluyor. Elçiler takip ederek, gezdikleri ve tercih ettikleri yerleri görebiliyorsunuz. Bununla beraber, organize edilen toplantılara hakkında bilgi alıp katılım sağlayabiliryorsunuz.

Aplikasyona, ben de bir elçi olarak kabul edildim ve gezdiğim gördüğüm yerleri paylaşmaya başladım. Kısa bir süre aplikasyonda el Lector Blog adı altında görebileceksiniz. 

Tütün ve tütün ürünlerinin yasaklandığı ve puro keyfimizin kısıtlandığı bugünlerde özellikle bu tarz bir aplikasyon, hem bulunduğunuz yerde, hem seyahatlerinizde yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler keşfetmek için birebir. 

Vakit kaybetmeden Light'em Up GO sitesinden başvurunuzu yapın derim. Aplikasyonun neden AppStore yada Play Store da olmadığına gelince, bu platformlar tütün tüketimini "özendiren" aplikasyonları platformalarına kabul etmiyorlar.

Keyifli tüttürmeler...

Logo.png
Çoklu Tel.png
bottom of page