Habanos Anejados Serisi Genişliyor

 

Hatırlarsınız, Habanos, 2015'de Anejados adı altında yeni bir seri piyasaya piyasaya sürdü. İlk defa, sarıldıktan sonra 5 sene ve fazlası yıllandırılan ve piyasaya hemen sürülmeden evvel bantlanan purolar, puro sevdalılarının beğenisine sunuldu. Purosunun, onu yıllandırma derdine düşmeden tüttürmek isteyenler için biçilmiş kaftan bir ürün ortaya çıktı. 

 

Şimdi Habanos, bu seriyi Romeo y Julieta ve Montecristo markalarından sonra, Hoyo de Monterrey ve Partagas ile devam ettiriyor. Bu hafta piyasaya sürülen Hoyo de Monterrey Hermosos No.4 Anejados, 5"(127mm) x 48 ebatlarında bir vitola ve 25'lik kutularda satılıyor. Takribi fiyatı puro başına EUR 13.- gibi olacak. 

 

Daha bitmedi... Seri, yaklaşık bir ay sonra da Partagas Corona Gorda Anejados ile dördüncü markasına kavuşmuş olacak. 5 5/8"(143mm) x 46 ebatlı bir vitola olacak bu puronun adet fiyatı ise yaklaşık EUR 14.- ve yine 25'li kutularda puro sevdalıları ile buluşuyor olacak. 

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube