Hand Rolled: A Film About Cigars iTunes'da

29.07.2019

Hand Rolled(El Sarımı), puro üzerine yapılmış oldukça kapsamlı bir belgesel. Puronun tarihi ve evrilişi dahil, endüstrinin önde gelenleri hakkında, Küba ve devrimi hakkında da oldukça bilgi paylaşan film 2017 yılında tamamlandı. Ben de yapımında, çorbada bizim de tuzumuz olsun misali, katkıda bulundum.

Film, şimdiye kadar özel puro organizasyonlarında gösteriliyordu. Artık iTunes'dan indirmek mümkün. Film ileriki aşamalarda, Play Movies(Google) ve Amazon platformları üzerinden de sunulacak. Netflix için de söylentiler var ama bakalım olacak mı?

Film bu arada 2018 CKF ve Independent Documentary Ödüllerinin sahibi.

Puroya ilgi duyan herkese şiddetle tavsiye edebileceğim bir film, kaçırmayın derim. 

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon