Habanos'dan yenilikler...

Ekim 2017

Habanos, Cohiba'dan sonra, oldukça başarı yakaladığı Partagas Maduro serisini genişletmeye karar verdi. 2018 Habanos Festivali'nde tanıtacağı puroları, kısa piramit No.2(55 x 120mm) ve No.3 olarak (40 x 145mm) olarak belirledi. İki yeni vitola da yine No.1 gibi 25'li kutularda piyasaya sürülecek.

Habanos'un piyasaya sunduğu bir diğer yenilik de, Duty Free satışlarına yönelik. Sadece Duty Free'lerde satışa sunulmak üzere, Hoyo de Monterrey Petit Belicosos için bir seyahat humidoru raflarda yerine almak üzere. Humidor, 15 tane 52 x 125mm figurado barındırıyor olacak. Seyahatlerinizde, Duty Free gezerken radarınızda olsun. 

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube