Habanos Retro Serisi Piyasaya Çıkıyor!

12.02.2020

İlk kez 2017 yılında resimleri paylaşılan ve kısa bir süre sonra da piyasada çıkacağı konuşulan Retro serisi Habanos purolar önümüzdeki hafta 19 Şubat itibari ile İsviçre pazarına giriş yapıyor. 

Kolay ve korunaklı taşınabilme kolaylığı, şık görüntüsü ve kısa süreli vitolalar olması nedeniyle oldukça ilgi göreceğine inandığım puroları ben de dört gözle bekliyorum.

İlk olarak piyasaya 1980'lerde piyasadan çekilen Romeo y Julieta Club Kings 42 x 129 çıkacak, sonrasında da Partagas Capitols'e kavuşacağız.

Keyifli tüttürmeler... 

Habanos Tins.jpg
Habanos Tins 2.jpg

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon