Habanos Room Açıldı

el Lector Blog'u takip edenler hatırlayacaktır; yaz öncesi, Küba Büyükelçiliği Himayesinde, Audemar Piguet sponsorluğunda bir Küba Gecesi düzenlenmişti. Hatta tam Habanos Festival zamanına denk getirilmişti ve geceden Habanos Festival'de de bahsedilmişti. İşte bu gecenin bir başka düzenleyicisi de, henüz daha kuruluş aşamasında olan Habanos Room Puro Kulübü idi. O zamanlar henüz daha fazla bilgi sahibi değildik ama artık bugün, benim de severek içerik desteği verdiğim Habanos Room kapılarını açtı.

Sadece Habanos değil, Küba ile ilintili, seyahatleri, hayat tarzını ve organizasyonları öne çıkartan bir kulüp olacak Habanos Room. Momentum Cuba bünyesinde kurulan ve uluslarası bir puro kulübü olarak kendini konumlandıran Habanos Room hakkında ileride çokça duyacağımıza eminim ve tabii ben de bunları olduğunca sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Siz de mutlaka girip bir göz gezdirin derim.

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon