Retro Habanos

Yönetim değişiklikleri ve artan çeşitlilik, Habanosu'da diğer markalar gibi, artık pazarlamanın önemini daha fazla kavramaya ve bunu kullanmaya itmişe benziyor. Tabii ki, bu benim şahsi görüşüm.

Bundan kaynaklı olsa gerek, Habanos, Romeo y Julieta ve Partagas için, tarihi görünümlü teneke kutu içerisinde, mareva vitolasında purolar piyasaya sunmak üzere. Mareva, Habanos puroları içinde, geçmişte en fazla tüketilen vitolalar arasında, bu yüzden de Habanos için değeri büyük. 

Linea Retro adı altında ve şu anlık iki marka ile, Partagás Capitols ve Romeo y Julieta Club Kings tanıtılacak olan puroların ebatları 5 1/10 (129mm) x 42 başlayan seri 5'li teneke kutularda raflarda yerini alacak. 

Partagas için bu vitola tekrar yeni olarak piyasaya sunulacak olsa da RyJ'in hali hazırda bu vitolada iki tane purosu mevcut, Petit Coronas ve Cedros de Luxe No.3.

Maalesef, Havana Uluslararası Fuar'daki tanıtımından sonra, ne zaman piyasada bulacağız bilgisi yok ama bu serinin diğer markalardan da çıkartılacağının bilgisini Habanos paylaştı.

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube