top of page

Retro Habanos

Yönetim değişiklikleri ve artan çeşitlilik, Habanosu'da diğer markalar gibi, artık pazarlamanın önemini daha fazla kavramaya ve bunu kullanmaya itmişe benziyor. Tabii ki, bu benim şahsi görüşüm.

Bundan kaynaklı olsa gerek, Habanos, Romeo y Julieta ve Partagas için, tarihi görünümlü teneke kutu içerisinde, mareva vitolasında purolar piyasaya sunmak üzere. Mareva, Habanos puroları içinde, geçmişte en fazla tüketilen vitolalar arasında, bu yüzden de Habanos için değeri büyük. 

Linea Retro adı altında ve şu anlık iki marka ile, Partagás Capitols ve Romeo y Julieta Club Kings tanıtılacak olan puroların ebatları 5 1/10 (129mm) x 42 başlayan seri 5'li teneke kutularda raflarda yerini alacak. 

Partagas için bu vitola tekrar yeni olarak piyasaya sunulacak olsa da RyJ'in hali hazırda bu vitolada iki tane purosu mevcut, Petit Coronas ve Cedros de Luxe No.3.

Maalesef, Havana Uluslararası Fuar'daki tanıtımından sonra, ne zaman piyasada bulacağız bilgisi yok ama bu serinin diğer markalardan da çıkartılacağının bilgisini Habanos paylaştı.

Keyifli tüttürmeler...

bottom of page