2020 Habanos ve ProCigar Festivalleri

02.10.2019

Bütün detayları ile olmasa da, geçtiğimiz hafta Habanos, 22. Habanos Festivali tarihlerini açıkladı. 24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin diğer detaylarının ileri tarihlerde açıklanacağı belirtiliyor. Bu detaylar arasında, her sene öne çıkartılan bir Habanos markası da var. Detayları Habanos'un resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz. 

Her sene, Habanos Festival ile çakışan Dominik Cumhuriyeti'ndeki puro festivali ProCigar, bu sene her ikisine de gitmek isteyenleri üzmeyecek şekilde tam bir hafta evvel 16-21 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşiyor.  16-18 Şubat tarihlerini Casa de Campo'da, geri kalan zamanı ise Santiago de los Caballeros'da geçirecek ziyaretçiler yine farklı fabrikaları, tütün tarlalarını gezme ve yeni çıkan puroları tatma imkanı bulabilecekler. Bütün detaylar için resmi siteden bilgi edinebilirsiniz.

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon