2020 Habanos Festivali Yenilikleri

04.03.2020

Bir Habanos Festivali daha yenilikleriyle ve eğlencesiyle geride kaldı. Her sene olduğu gibi yılın markaları üzerinden, sınırlı sayıda üretimler, bölgesel purolar da tanıtılmış oldu.

Bakalım bu sene süresince karşımıza ne gibi yenilikler çıkacak?

Romeo y Julieta'nın 135. yılı şerefine Linea de Oro adlı bir seri çıkıyor. Serinin vitolaları, Dianas 145mm x 52, Hidalgos 125mm x 57 ve Nobles 135mm x 56 olacak.

Montecristo'nun 85.yıl şerefine, 162mm x 47 ebatında Herederos adı altında, LCDH'lere özel bir puro daha çıkartıyor.

LCDH'lerin 30.yıl şerefine ve Juan Lopez'in 150.yıl şerefine, 169mm x 52 ebatında bir Juan Lopez Seleccion Especial yine LCDH'lerdr satışa çıkacak.

Her sene 3 farklı marka olarak çıkan Edicion Limitada, bu sene sadece Partagas'dan çıkıyor. 157mm x 48 ebatında olacak puronun adı Legado. .
Bolivar Reserva Cosecha 2016 Belicoso Fino da bu sene puro sevdalılarını peşinden koşturacak bir diğer yeni ürün olacak.

H.Upmann Super Magnum 180mm x 56 bu senenin Coleccion Habanos purosu olarak raflarda yerini alacak. 20'li olarak 3000 kutu ile sınırlı olacak.

RyJ Linea de Oro
Partagas EL2020
Bolivar Reserva
RyJ Linea de Oro
Montecristo LCDH
Juan Lopez Seleccion Especial

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon