Habanos 2018 Edicion Limitada ve Edicion Regional Serileri Piyasada

Geçtiğimiz ay, 2018 yılının ilk Edicion Limitada'sı  RyJ Tacos piyasaya çıkmıştı. 25'li kutuda, 6 3/5 x 49 ebatlarında piyayasaya sunulan purolar oldukça rağbet görmüştü.

Her sene, yıl sonuna doğru gelindiğinde, arka arkaya çıkmalarında alıştığımız sınırlı sayıda üretilen Edicion Limitada ve Edicion Regional purolar, 2018'in sonlarına gelmemizle yine, tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bolivar'ın Soberanos'u var. Kasımın 21'i itibari ile raflarda yerini alacak olan purolar, 5,5x54 ebatında ve 10'lu kutularda satılacak. Duke adı verilen bu vitola daha evvel hatırlyacağınız gibi Romeo y Julieta markasında 2009 yılında kullanılmıştı.

Bunun yanında, 7,25x50 ebatındaki109 vitolasında La Gloria Cubana Edicion Regional Suiza da önümüzdeki hafta yine LCDH'lerde bekleyenleri ile buluşacak. 6000 adet 10'lu kutu ile sınırlı tutulacak bu seri CHF 290.- fiyatına satılacak.

Son olarak, 27.11.2018'de Varşova'da Hoyo de Monterrey Escogidos özel bir gece ile tanıtıldı. 49 x 180mm ebatında olan  puro, adını, üretim aşamasındaki, tütün yapraklarının ayrıştırıldığı ve seçildiği ayaktan(escogida) alıyor. 

Keyifli tüttürmeler...

Romeo y Julieta Tacos
Edicion Regional Suiza 2018
Bolivar Soberanos 2018
Hoyo de Monterrey Escogidos

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon