Habanos SA İnternet Sitesi yenilendi!

 

Kabul edelim ki, puro piyasasının en önde giden markası olarak, mevcut internet sitesi, Habanos SA'ya hiç ama hiç yakışmıyordu. Hem köhne kalıyordu, hem de yenilemeleri zamanında ve detaylı yapılmıyordu. Haberler kısmındaki, yeni puro haberleri bile bazen çıkar, bazen konu bile edilmezdi. 

 

Sanırım, sonunda aklı selim biri bu konuya el attı ve www.habanos.com yenilendi. Sitede artık, Habanos puroları hakkında, hemen hemen bütün bilgileri rahat rahat edinebiliyorsunuz. 

Site dört ana bölümden oluşuyor:

 

  • UNIQUE SINCE 1492(1492'den Beri Özel): Tütünün, Kristof Kolomb tarafından keşfinden itibaren, tarihçesini öğrenebiliyorsunuz. 

 

  • NEWS(Haberler): Habanos puroları, festivaller vs. hakkında haberleri bulabilirsiniz. 

 

  • ACADEMY(Akademik): İşte bu bölümü harika yapmışlar. Daha önceki yazılarımdan birinde bahsettiğim The World of the Habanos kitabının içeriğinin hatırı sayılı bir kısmının paylaşıldığı ve tohumdan, puroya kadar geçenki zamanın detaylı ele alındığı, inanılmaz öğretici bir bölüm. 

 

  • BUY-SMOKE(Tedarik): Dünya'da nerede Habanos purolarını bulabileceğiniz, harita yardımıyla oluşturulmuş bir bölüm. 

 

Bunun dışında, markaların bütün vitolalarının detaylarına ulaşabildiğiniz, bir Katalog bölümü, Festival detaylarına ulaşabildiğiniz bir Festival bölümü ve çeşitli videolardan oluşan bir Video bölümü mevcut. 

 

Dediğim gibi, hem eski internet sitesinin köhneliğinden kurtulmuş, hem de inanılmaz bilgi içeren ve aynı zamanda hoş görseli olan bir site olmuş. Mutalaka girip bir bakın, eminim uzunca vakit geçireceksiniz. 

 

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube