Davidoff'dan 3 Seriye, 3 Yeni Vitola

Davidoff, mevcut üç serisine, Nicaragua, Escurio ve Yamasa, 4 x 56 Gran Torpedo ebatında birer yeni vitola katıyor.

 

Nikaragua habano rosado sargı, Nikaraguan habano bağ ve Condega, Estelí ve Ometepe karışımından dolgu yaprakların kullanıldığı Nicaragua Gran Torpedo CHF18.-'den satışa sunuluyor.

Benim için de ayrı bir yeri olan Escurio ise, Ekvador habano sargı Küba tohumundan Brezilya bağ ve  Brezilya ve Dominik Cumhuriyeti dolgu yapraklarını kullanıyor. Fiyatı yine CHF 18.-.

Yamasa serisinin kullandığı San Vicente sargı yaprağı Dominik Cumhuriyetinin Yamasá bölgesinden. The bağ yaprak da aynı bölgeden, dolgu yapraklara ise Dominik Cumhuriyeti ve Nikaragua' dan. Fiyatı ise diğer ikisinden pahalı olarak CHF 23.60.

Escurio Gran Torpedo
Nicaragua Gran Torpedo
Yamasa Gran Torpedo

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon