top of page

The World of the Habano Kazanma Şansı!

 

el Lector Blog, Haziran 2015 itibari ile birinci yılını doldurdu. Bütün takipçilere, mail veya sosyal medya yoluyla temas kuran, destek olan, eleştirilerde bulunan herkese ayrı ayrı teşekkürler. Sizden gelen yorumlar ve öneriler olmasaydı, ne blogu, güncel site formatına sokmak, ne de yazılara devam etmek içimden gelirdi diye düşünüyorum.

 

Ben bu blogu ve siteyi oluştururken, hep farketmişsinizdir, mümkün olduğu kadar fazla okuyarak doğru bilgi paylaşımında bulunmaya çalıştığımı dile getiriyorum. 

 

Ben de bir teşekkür olarak, hakkında daha evvel bir makale yazdığım, zaman zaman içindeki faydalı bilgilere başvurduğum ve okurken de inanılmaz zevk aldığım kitaplardan birini, The World of the Habano'yu kazanma şansı vermek istiyorum.

 

Şans elde etmek çok kolay, aşağıdaki anket linkinden, el Lector Blog İnternet Sitesi hakkındaki görüşlerinizi paylaşabileceğiniz bir anket doldurmak. Gerisi tamamen şans.

 

Anketi doldurmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır, eminim. Fakat paylaştığınız yorumlar ve puanlamalar, el Lector Blog İnternet Sitesi'ni daha zevkle okunur kılmak için yapmam gerekenler hakkında yol gösterecektir.

 

Bu arada çekilişe katılmadan da sadece fikirlerinizi paylaşmanız mümkün. 

 

Ankete son katılım tarihi 30.09.2015. Kazanan, bu tarihi takip eden 5 iş günü içinde yine el Lector Blog'dan yayınlanacak ve kazanan ile mail yoluyla iletişim kurulacaktır. 

 

 

GÜNCELLEME: Anketimiz sonuçlanmıştır. Çekiliş neticesinde kazanan Ahmet Can Topal Bey'e kitabı ulaştırılmıştır. Kendisini tebrik ediyoruz. 

ANKETE KATILMAK VE ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM

bottom of page