Davidoff 50. Yıl Aksesuarları

Hatırlayacağınız gibi Davidoff 50. Yıl kutlamalarına, purolarında, bu temaya uygun yüzükler kullanarak başlamıştı. 

Şimdi de, puro yüzüklerinin yanında, temaya paralel, bir seri aksesuar piyasaya sunarak devam ediyor. Üzerindeki desenleri, dört coğrafi bölgeye - Amerika, Asya, Avrupa ve Orient - has motiflerle bezediği humidor ve çakmaklar raflarda yerlerini almaya başladı. 

Davidoff'un 50.Yıl  Diademas Finas kavanozlarının da dizaynını üstelenen, Mariane Léger'ın tasarladığı humidor ve çakmakların üzerindeki motifler takım olacak şekilde aynı tutulmuş. Çakmaklar, Davidoff'un diğer serilerinde olduğu gibi S.T. Dupont tarafından üretiliyor. Çakmakların fiyatı USD 1.050 iken, humidorlar ise USD 15.000.

Orient Humidor ve Çakmak
Amerika Humidor ve Çakmak
Asya Humidor ve Çakmak
Avrupa Humidor ve Çakmak

Humidor ve çakmaklara ek olarak da, henüz daha fiyatı belli olmayan, aliminyumdan yapılmış ama bronz renkli ve kenarı açık renkli deri ile kaplanmış çok şık da bir kül tablası var. 

Aksesuarlar oldukça şık, özellikle alışılagelmişlerden sıkılıp, değişik bir tasarım arayanlar için, kül tablası gerçekten hoş. Fakat fiyatları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Hepinize keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon