Davidoff Nicaragua Box Pressed Mart'da Piyasada

 

Davidoff, yeniliklerine, mevcut ve başarılı Nicaragua serisini, Box-pressed(köşeli) olarak da piyasaya sunma hazırlığında. Hali hazırda, 5 x 50 Robusto ve 5 1/2 x 54 Toro vitolalarını piyasaya sunan Davidoff, yine bu vitolaları, seriye ek olarak, box-pressed olarak Robusto 5 x 48 ve Toro 6 x 52 ebatlarında Mart ayında puro sevdalıları ile buluşturuyor. 

 

Ayrıca, box-pressed puroların sargı yaprakları, normal serinin Nikaragua Rosado yerine, Nikaragua Habano Oscuro olacak. Serinin yeni ayağı yaprakları Condega, Estelí, Jalapa ve Ometepe yörelerinden kullanacaklar.

 

İlk box-pressed puromu Padron olarak tüttürmüştüm. Ondan beridir de pek hayranı olduğum söylenemez ama yeniliklere de açık olmak lazım. Sanıyorum, ufak farklılıklarıyle gelen bu purolarda, başarılı Nikaragua serisinin takipçilerinden tam not alacaktır.

 

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube