Davidoff yeniliklerine devam ediyor...

 

Davidoff yeniliklerine ara vermeden devam ediyor. Etkili ve lezzetli Escurio serisini genişleterek ve geçen sene ilk defa çıkarttığı Art serisini yenileyerek tekrar piyasaya sürüyor. 

 

Escurio serisini, bizzat deneyip bayılan biri olarak, açıkçası bu habere oldukça sevindim. Davidoff, bu seriyi dört yenilikle taçlandırıyor. İlk ikisi Gran Perfecto(5x61/50) ve Corona Gorda(6"x46). Tütün harmanı, geçen sene çıkan vitolalar ile aynı tutulmuş ve Ekvador Habano sargı, Küba tohumu Brezilya bağ yaprak, ve beş farklı dolgu yaprak; Brezilya'dan mata fina ve Küba tohumu viso, Dominik Cumhuriyeti'nden San Vicente Seco, piloto seco ve hibrid olor/piloto seco. Bunların yanında, daha kısa vakti olanlara ve daha ufak puro tercih edenlere de Primeros(4"1/8x34) ve Cigarillos ile ulaşmayı planlıyor. 

Bunun yanında, Davidoff, geçen sene sınırlı sayıda ürettiği Art(Sanat) serisini de yenileyerek bu seneye uyarlıyor. Bu senenin grafikleri, Jamaika'lı sanatçı, Olivia McGilchrist tarafından hazırlanmış.  5" 15/16 x 54 ebatlarında bir Perfekto vitolasında olan puronun harmanı, yine Ekvador Habano sargı, Dominik Cumhuriyeti Pilota bağ yaprak ve piloto visos, San Vicente mejorado seco, Yamasa seco ve San Vicente mejorado visos olarak oluşturulmuş. Geçen sene olduğu gibi üretim 7.000 adetle sınırlı ve 10'lu kutularda bizlerle buluşuyor.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube