Davidoff Churchill Serisi'nin Başarısı

 

Davidoff, kısa bir süre önce, Churchill serisini yenileyerek tekrar piyasaya sürdü ve kısa sürede oldukça başarılı bir satış grafiği ve beğeni yakaladı. 

 

Şimdi bu başarıyı, sınırlı sayıda üreteceği yeni bir vitola ile taçlandırıyor. Vitolasının Gran Toro ve adının Raconteur(Hayır, racon kesen değil, hikayeci demek) olacağı puronun ebatı 6 x 56. Şubat ayından itibaran dünya genelinde satışa çıkacak olan purodan sadece 10'lu olarak 6000 kutu üretilmiş ve her birinde, Churchill'in farklı deyişleri puro bantlarına basılmış.

 

Menşei: Dominik Cum.
Sargı: Ekvador
Bağ: Meksika (Negro San Andrés)
Dolgu: Nikaragua (Estelí Ligero, Condega Seco), Dominik Cum.(Piloto Visus, Hybrid Olor/Piloto Visus, Piloto Seco, San Vicente Ligero)

 

Uzun soluklu tüttürmek isteyenler için birebir bir puro olacak diye tahmin ediyorum. 

 

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube