Dünya Puro Tüttürme Şampiyonasında Yeni Rekor!

Bu sene de Dünya Puro Tüttürme Şampiyonası, kaldığı yerden son sürat devam ediyor. En son olarak 15 Haziran'da Bükreş'de gerçekleştirilen eleme turunda, eski rekortmen ve yakın arkadaşım Darren Cioffi 3 saat, 24 dakika ve 27 saniye ile, Nisan ayında Oleg Pedan'ın kırdığı 3 saat, 14 dakika ve 36 saniyelik rekoru kırarak adını yine en tepeye yazdırdı. 

Hırvat Marko Bilic'in yarattığı ve bir Mareva(Petit Corona) vitola puroyu, söndürmeden en uzun süre tüttürmeye dayalı olan şampiyona, her sene takvimine yeni ülkelerde, yeni eleme turları ekleyerek büyüyor.

Tebrikler Darren Cioffi!!!

Keyifli tüttürmeler...

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon