Dünya Puro Tüttürme Şampiyonası Takvimi

12.02.2020

Purosu Rocky Patel CSWC serisine dönüştükten sonra, sonunda 2020 yılı  takvimi açıklanan Dünya Puro Tüttürme Şampiyonası için bu sene 40'ın üzerinde eleme turuna sahne olacak. 

Tahmin ettiğim gibi, Rocky Patel bu işin pazarlamasını Amerika başta olmak üzere, hem kendi mekanları (Rocky Patel Burn), hem de diğer puro mekanları üzerinden fazlasıyla yapıyor. Eleme turlarının yarıya yakını Amerika'da gerçekleştirilecek. Final 28-30 Ağustos tarihleri arasında yine Split'de gerçekleşecek.

Ben de yine bu sene birkaç eleme turuna katılmayı planlıyorum. Bakalım yeni puro ile zamanlar nasıl değişecek. 

Keyifli tüttürmeler... 

cswc2020.jpg

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube