top of page

Kullan-at; Cigarix 

 

Biliyoruz ki, her zaman, her gittiğimiz yerde, şu yada bu sebeple, bize puromuzu koyabileceğimiz büyük boy bir puro tablası getiremeyebiliyorlar. Bu da bizi, puromuzu hem zarar görmemesi, hem kirlenmemesi, hem de külünü doğru oluşturabilmesi için farklı farklı yöntemler kullanarak bir stand oluşturma çabasına itiyor. Daha evvel de bahsetmiştim, sizin de mutlaka kola yada gazoz şişesi kapağını hafif bükerek bile stand yapmışlığınız vardır.


Piyasada bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlayan farklı farklı aksesuarlar mevcut. Bunlardan yine biri olan Cigar Siesta'yı daha evvelki makalelerimden birinde tanıtmıştım. Şimdi yine farklı internet sitelerinde bulabileceğiniz başka bir üründen de bahsetmek istiyorum: Cigarix Puro Standı.


Bunun diğer alışılagelmiş standlara göre farkı, kullan-at biçiminde düşünülmüş olması. Her ne kadar kullan-at olarak tanıtılsa da, karton yapısı nedeniyle ıslanmadığı sürece birkaç kez üst üste kullanabileceğiniz bir aksesuar. Aşağıdaki şekilde de görüldüğü üzere tek parça olarak gelen standı, inceliği ve hafifliği sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bunun yanında ince yapısı, çoğu seyahat humidorunun içine de koyulabilmesini sağlıyor. Kullanmaya karar verdiğinizde de ikiye bölüp, oluşan iki parçayı çentiklerden birbirine bir "X" oluşturacak şekilde sabitlemeniz yeterli. Buyrun size en basitinden bir stand. Yalnız dikkat, tahminimce güçlü rüzgarlı havalarda hafifliği nedeniyle biraz problem yaratabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cebinizde yada cüzdanınızda bile ağırlık yaratmadan yada humidorunuzda ne olur, ne olmaz diye düşünerek köşesine sıkıştırarak taşımanız mümkün olan bir aksesuar. Rahat taşınabilir olması nedeniyle yanınızda birden fazla bulundurma imkanınız da var. Bu da mesela arkadaş arasında tüttürürken, arkadaşlarınıza da birer tane vererek paylaşabilme olanağı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anlayamadığım bir sebep ile, ürünün kendi internet sitesi henüz çalışmıyor. Bu yüzden de ürün bilgisini paylaşmakta biraz tereddüt etmedim değil. Ama ürünü yukarıda da bahsettiğim üzere Heartfelt Industries gibi farklı internet sitelerinden sipariş vermeniz mümkün. Genellikle 5'li yada 25'li paketler halinde bulmak mümkün. Fiyat olarak da cüzi bir miktar isteniyor.

 

Eminim sizin de aklınıza şimdiden Cigarix'i kullanabileceğiniz bir sürü mekan ve durum geliyordur. Şimdiden hepinize aklınıza gelen anlarda keyifli tüttürmeler dilerim. 

bottom of page