Cigar Journal Dergisi

Cigar Journal, puro dünyası için en önemli ve bilindik dergilerden biri. Diğer bilindik dergilerin aksine, içerik olarak hayat tarzı kısmını sınırlı tutarak, içeriğini, tamamen puro etrafında oluşturan ve geliştiren bir dergi. Misal, dergi, puro endüstrisini sadece marka sahiplerinin bakış açısından değil, bir torcedor'un da bakış açısından sunmaya çalışıyor. Bunun yanında, biz tüttürücüler için de üretiminden, sarımına, aksesuarından, puro mekanlarına kadar benzersiz bilgi paylaşımında bulunuyor.

Ben de, el Lector olarak 2014 yılından beri tadım panelisti olarak gururla görev alıyorum. Ayrıca 2015 yılında, Cigar Journal'ın Mart baskısındaki, İstanbul ve İstanbul'da puro üzerine yazılan Seyahat Köşesi(Travel Corner)'nin içeriğinin oluşmasına yardımcı oldum.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube