el Lector, Cigar Cities İstanbul Elçisi Seçildi

 

Gün geçmiyor ki, Dünya'nın bir köşesinde yeni bir puro mekanı açılmasın, yeni bir puro fuarı yada puro daveti gerçekleşmesin. Bir kişinin tabii ki bunların hepsini yakalamasına imkan yok. Cigar Cities de duruma çare olarak "Her şehire bir elçi" temasıyla yola çıkmış. 

 

Elçileri arasında bu şehirlerdeki en iyi sommelierlerden, tütün ürünü üretimi yapana, dükkan sahiplerinden, puro tutkunlarına kadar çeşitli üyeler mevcut. Elçiler, kendi şehirlerini puro ve puro kültürü bakımından tanıtırken, hem yüzyüze buluştuklarında, hem de farklı yöntemlerle, birbirlerini uluslararası arenadaki yeniliklerden haberdar ediyorlar.

 

Yakın zamanda üçüncü yılını kutlayan Cigar Cities, kısa bir süre önce de , el Lector'u, Cigar Cities'in İstanbul Elçisi olarak seçti. Bu el Lector için hem heyecan verici bir durum.

 

Önerim, herhangi bir seyahatinizden önce Cigar Cities'e, gittiğiniz şehirde, nerede puro içebilir, nereden puro alabilirim diye bir göz atmanız. Herkes için kullanabileceği güzel bir kaynak. 

 

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2021 by el Lector

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube