Churchill aşkına!

Winston Churchill hepimizin bildiği gibi politik zekasının yanında, puroya olan yakın ilgisi ile de tanınıyordu. Churchill’in ismini de verdiği vitoladan tüttürerek vermediği poz neredeyse yok gibidir. Puronun zekasına olan pozitif etkisini tabii ki bilemem ama diğer politik liderlerle olan dostluk ve sohbetine olan etkisini, puronun Küba ve Amerika liderleri arsasında oynadığı kilit rolleri bilenler, az çok tahmin edebilir.


Churchill’in puro kültürüne olan yakınlığına ithafen Davidoff, 9 Aralık’da New York’da yeni serisinin tanıtımını yaptı – Winston Churchill Serisi. Bandında Churchill’in silüetinin olduğu seri, Davidoff’un 2007’de piyasaya sürdüğü Winston Churchill purosunun yeniden hayat bulmuş hali aslında. Şubat ayında raflarda yerini alması beklenen serinin ilk etapta Churchill 6.88inch(17.47cm)/47 yüzük çapı, Toro 6 inch(15.24cm)/54, Robusto 5.25inch(13.33cm)/52 ve Petit Corona 4.5inch(11.43cm)/41 vitolalarına sahip olabileceğiz. Yaza yaklaştıkça Petit Panetela 4 inch(10.16cm)/38 ve Belicoso 4.5inch(11.43cm)/46 vitolaları da seriye eklenmiş olacak.


Fiyat aralığı Nicaragua serisine yakın olacak Winston Churchill serisi puronun yapısı üçü Dominik Cumhuriyetin’den, ikisi Nikaragua’dan olmak üzere beş adet dolgu yaprağından, bir adet Meksika bağlayıcı ve Ekuador sargı yaprağından oluşuyor. Bu kombinasyonu duymak bile insanın iştahını kabartıyor.

 

Eminim siz de Şubat ayını iple çekmeye başladınız bile. Herkese keyifli tüttürmeler.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon