Romeo y Julieta Capuletos EL 2016 çıktı!

 

 

Habanos'un 2016 limitli üretim serisinin ilki olarak yüzünü gösteren Romeo y Julieta Capuletos İtalya'nın Verona kentinde Eylül'ün son haftası itibariyle satışa sunuldu. 

 

6"(153 mm) x 53 ebatlarında olan Capuletos, Robusto Extra vitola olarak geçiyor. 25'li kutular halinde satışa sunulan Capuletos EUR 380.- civarında bir fiyata sahip olacak. Bu senenin limitli sayıda üretim serisinin ilki olan bu purodan sonra gözlerimiz şimdi Montecristo Dantés ve Trinidad Topes'i bekliyor olacak. 

 

Habanos, limitli serilerde, markaların, seri üretim vitolalarından farklı ebatlarda puro çıkartıyor ve en az iki sene dinlendirdiği yaprakları kullanıyor.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon