30.MAYIS.2020

SAAT 21.30

 

ÖNEMLİ NOT:

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ!
 

1. KATILIM İÇİN FACEBOOK MESSENGER ODALARINA GİREBİLMENİZ VE MESSEENGER'DAN MESAJ ATABİLİYOR OLMANIZ GEREKECEKTİR.


2.KATILIMINIZIN DEĞİŞMESİ HALİNDE LÜTFEN EN GEÇ 2 GÜN EVVELDEN HABER VERİNİZ.


3. YARIŞMA 2 SAAT İÇİN AYARLANMIŞTIR. DAHA EVVEL YADA SONRA BİTMESİ MÜMKÜN OLABİLİR.


4. YARIŞMA ODASI 25 KİŞİ İLE SINIRLANDIRILACAKTIR. AŞAĞIDAKİ FORMU KULLANARAK İLK KAYIT OLAN 25 KİŞİYE ÖNCELİK VERİLECEK, KATILAMAMA DURUMLARI VARSA SONRAKİ KAYIT OLAN TAKİPÇİLER İLE KATILIMLARI İÇİN TEMASA GEÇİLECEKTİR.

5. YARIŞMAYA KATILIMLARI TEYİD EDİLEN YARIŞMACILAR İLE KATILIMLARI İÇİN GEREKLİ BİLGİLER YARIŞMA YAKLAŞTIKÇA PAYLAŞILICAKTIR. 

6. EL LECTOR BLOG YARIŞMAYI HERHANGİ BİR SEBEP GÖSTERMEDEN İPTAL EDEBİLİR(UMARIM BÖYLE BİRŞEY GEREKMEZ TABİİ).


Merhaba Değerli el Lector Blog takipçileri,

 

Öncelikle, el Lector Blog'a ve Yarışma Gecesi'ne ilginizden dolayı hepinize teşekkür ederim.

31 Mayıs, Cigar Rights of Europe(Avrupa Puro Hakları) ve Cigar Rights of America(Amerika Puro Hakları) tarafından 2018 yılında, Uluslararası Puro Keyfi(International Enjoy a Cigar Day) Günü olarak kutlanmaya başlandı. Her ne kadar tütün ve tütün ürünleri tüketimini kısıtlamak yada cezalandırmak adına türlü, türlü kanun girişimleri olsa da, bu tarz günler ile puro hobimizi kutlamak mümkün olabiliyor. 

 

el Lector Blog da bu güzel güne özel bir Yarışma Gecesi düzenliyor. Kazanan ilk 3'e ödüllerin de verileceği yarışmada, puro ve puro kültürü ile ilgili sorular eşliğinde, katılımcılarla öncelikle keyifli bir gece geçirmeyi planlıyoruz.

 

 

Yarışmamız 20 puro ile ilgili soru üzerinden olacak:

5 adet puro hakkında bilgi sorusu.

5 adet Doğru/Yanlış sorusu.

5 adet puro ile ilgili genel kültür sorusu.

5 adet puro ve sinema sorusu üzerinden yarışacağız.

 

Yarışma saati geldiğinde davetiye/bilgilendirme maili içindeki link/sekmeye  tıklayarak Facebook Messenger Sohbet Odası'na girebilirsiniz. Cevapları Facebook Messenger üstünden, bana özel mesaj atarak verebileceksiniz. Bütün sorular bittiği zaman, doğru cevapları sıralayarak, puanları paylaşacağım ve kazananı belirleyeceğiz. İki yada daha fazla kişinin aynı puanla bitirmesi durumunda, 'Altın Soru ile Eleme' kuralıyla devam edeceğiz. Bu kural, 2. ve 3. belirlemek için de kullanılacaktır.

Ne olur, ne olmaz diye, yanınızda kağıt kalem bulundurmanız işinize yarayabilir. Hiçbir şey olmasa, bilgi amaçlı not almak isteyebilirsiniz.

 

Yarışmamızın ilk 3 en yüksek puan alanlarını sürpriz hediyeler bekliyor olacak. Yarışacağımız gecenin ana amacı, hep beraber tüttürürken keyifli bir sohbet ve gece geçirmek. 

 

30 Mayıs gecesi saat 21.30'da görüşmek üzere...

 

Keyifli tüttürmeler...

el Lector Yarışma Kayıt Formu

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

el Lector'de hiçbir şekilde tütün ve/veya tütün mamüllerinin satışı yapılmamaktadır. Sitedeki makaleler ve bilgiler tamamen şahsi deneyimler ve tatbikler ışığında, herhangi bir tütün ve/veya tütün mamülü yada diğer aksesuarlar yada mekanlar için reklam yada sair ticari amaç güdülmeden paylaşılan bilgilerdir. Verilen bilgiler bağlayıcılığı olmayan tavsiyeler olup, deneme riski tamamen okuyucuya aittir. Puronuza, humidorunuza yada diğer herhangi bir aksesuarınıza gelebilecek zararlardan el Lector sitesi yada sitenin diğer unsurları, forum ve/veya yazarları sorumlu tutulamaz.

 

İzinsiz site içeriği kullanılması yasaktır.  

 

© 2020 by el Lector

  • Instagram App simgesi
  • Facebook App Icon
  • Wix Twitter page
  • YouTube Social  Icon